Wydawnictwa albumowe

"Belohnung ermuntert " -" Praemiando Incitat"

Wydawnictwa albumowe

Włocławskie Inwestytury 2008, 2009 mehr>>>

Investytury w Kałkowie Godowie 2007-2009 mehr>>>

Investytura Plankenstein 2009 mehr>>>

Investytura Berlin 2010 mehr>>>

Inwestytura Wiesbaden 2012 mehr>>>

 

Wyjątkowa seria niezwykłych, interesujących, bogato ilustrowanych albumów, ukazujących zarówno miejsca w których odbywały się Inwestytury Orderu św. Stanisława jak również przebieg ceremoni.

Każdy, to wspaniały album –w eleganckiej edycji, idealnej na prezent. Jest niezwykle ciekawą pamiątką nie tylko dla osób inwestowanych, ale również dla wszystkich tych, którzy brali udział w tej ceremoni. Ale nie tylko... Dzięki temu albumowi biorący udział będą mogli często powracać wspomnieniami do tych spotkań, będąca dokładną artystyczną dokumentacją wydarzeń z każdego miejsca.

Albumów o tej tematyce  jeszcze nie było. Nikt do tej pory nie odważył się w takim  albumowym dziele przedstawić w tak obrazowy i niezwykłe ciekawy sposób, wszystkie najważniejsze elementy i wiadomości z ceremoni inwestytury Orderu św. Stanisława.   Książka pełna niezwykłych i wspaniałych fotografii osób biorących udział i architektury obiektów  związanych z miejscem gdzie odbywała się inwestytura.

Album zawiera wiele ciekawych fotografii kościołów, ich wnętrz, licznych zabytków, pamiątek kulturalnych, wiele zbliżeń, których bez pomocy obiektywu mistrza nigdy byśmy nie zobaczyli. Całości dopełnia i znakomicie przybliża opis i wiele informacji z życia Orderu i jego  historii.

O wartości książki świadczą: bogata szata graficzna, znakomite zdjęcia miast miast i budowli sakralnych. Całości dopełniają opisy bazujące na najnowszych osiągnięciach archeologii, przyjmujące ekumeniczny punkt widzenia w egzegezie biblijnej.

Doskonały prezent na każdą okazję.

 

 

Image Gallery

Galerie Media

Wir bieten unseren Lesern nicht nur interessante Textbeiträge, sondern binden auch immer mehr multimediale Inhalte ein. Das trifft neben Videos vor allem auf Bilder zu. Gewinnen Sie einen Eindruck von Ordens Aktivitäten und Treiben.

LINKS

Vielen Dank, dass Sie unsere Seite besuchen. Besuchen Sie auch die Internetseiten von unseren befreundenen Partners